بسمه تعالی

شرایط و قوانین استفاده از محصولات و خدمات این وب سایت

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را به جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات مجموعه صنایع دستی مسوار با دقت مطالعه فرمایید .

ورود کاربران به فروشگاه و خرید محصولات از مجموعه صنایع دستی مسوار به منزله قبول و پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ذیل از سوی خریدار و کاربر میباشد.

تعاریف:

www.mesvar.comفروشنده :فروشگاه اینترنتی صنایع دستی مسوار به ادرس

خریدار،مشتری یا کاربر : هرگونه استفاده کننده از خدمات وب سایت و خرید محصولات از فروشگاه و ارسال کننده فرم سفارش خرید کالا که میتواند شخص حقیقی و یا حقوقی باشد نامیده میشود.

قوانین عمومی :

منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت ،قانون حمایت از مصرف کننده میباشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین است.

کلیه اصول و رویه های وب سایت ذکر شده منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت ،حمایت از حقوق مصرف کننده میباشد ومتعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین میباشد. در صورتیکه قوانین مندرج و رویه ها و فروش محصولات تغییری در اینده ایجاد بشود در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد.

وبسایت صنایع دستی مسوار به اطلاعات خصوصی اشخاصی که خرید انجام میدهند احترام گذاشته و از آن محافظت می کند و متعهد میشود در حد توان از حریم شخصی شما عزیزان دفاع کند و در این راستا از تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه امنتر شدن حریم خصوصی افراد توسعه داده تا مورد جلب رضایت شما عزیزان بشود.

تمامی محصولات در دسترس در این سایت و مطالب مانند لوگو ، برند ، مقالات تصاویر و محتوا موجود در این سایت جزئی از اموال مالک محترم سایت میباشد و هر گونه استفاده بدون مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای او محفوظ می دارد.

قوانین ثبت و پردازش و ارسال محصولات خریداری شده

ثبت سفارش محصول بصورت انلاین و 24 ساعته بوده و پرداخت از طریق درگاه پرداخت امن موجود در سایت انجام میشود که به معنی ارتباط تجاری درگاه با این وب سایت میباشد لذا این وب سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال مسائل امنیت پرداخت بر عهده ندارد . ثبت سفارش به منزله پذیرش این موضوع است.
کلیه سفارشهای ثبت شده به سرعت در روزهای کاری و پس از تعطیلات پردازش میشوند و کاربران موظف به ارایه مشخصات دقیق و درست و ثبت ان میباشند و هر گونه اشتباهی که در این خصوص رخ دهد و هزینه ای داشته باشد بعهده مشتری خواهد بود .
سفارشات در محدوده تهران بصورت پست و یا شبکه های ارسال رایج کالا میباشد از اینرو ادرس دقیق پستی بهمراه کد پستی و ارائه ان الزامی هست
خریدار موظف هست بعد از خرید قطعی کالا به جهت دریافت مرسوله در محل حضور داشته باشد و یا مسئولین سایت را از روشهای تماس با ما و یا ارسال مرسوله با توضیحات مدیر سایت و ارسال کننده محصول را با خبر سازد در غیر اینصورت مشتری متحمل هزینه اضافی ارسال و پیگیری بار ارسال شده میشود .
وب سایت مجاز است پس از اتمام موجودی کالا و یا تغییرات اقدام به توقف فروش کالا مورد نظر نموده و پس از امادگی مجدد فروش را شروع نماید بدیهی است سفارشات صورت پذیرفته قبل از ان بصورت عادی پذیرش و ارسال صورت میگیرد
خسارت و یا گم شدن محصول

وبسایت مسوار ملزم به ارسال مرسوله با صلاحدید خود از طریق ارسال کالا به روشهای رایج بوده و سلامتی محصول را تا رسیدن به دست مشتری تضمین مینماید و مشتری در ابتدا باید کالا را بعد از بررسی تحویل بگیرد و در صورت بودن مشکلی در ظاهرکالا سریعا با مسئولین سایت از طریق تلفنهای تماس موجود موضوع را قبل از تحویل در میان بگزارد و موضوع را حل کند و بعد از تحویل مهلت تست فیزیکی 4 ساعت دارد و در صورت وجود هرگونه مشکل با هماهنگی مسئولین سایت قابل عودت میباشد.

حق انصراف از خرید محصول

تا قبل از ارسال مرسوله مشتری، امکان لغو نمودن مرسوله را دارد. و در صورت ارسال مرسوله با قبول هزینه برگشت کالا عودت محصول امکان پذیر خواهد بود.
کالاهای مصرفی غیر دکوری در صورت مورد استفاده قرار نگرفتن امکان عودت تا 24 ساعت و کالاهای دکوری تا 12 ساعت از تحویل مرسوله با قبول هزینه برگشت کالا امکانپذیر میباشد.