پارچ و لیوان


حالت نمایش:
نمایش سریع
نمایش سریع

لیوان مسی (کد1)

(0)
45,000تومان

لیوان مسی (کد1) از ظروفی است که نوشیدن آب در آن بسیار توصیه شده و با از بین بردن میکروارگانیزم های موجود در آب، آن را مناسب نوشیدن می نماید. حتی اگر به مدت تقریبا 10 ساعت آب را در لیوان مسی نگهدارید و سپس آن را نوش جان فرمایید، کیفیت خاصی را به آب بخشیدید. شایان ذکر است، که شما عزیزان و همراهان همیشگی مسوار می توانید از طریق سفارش اینترنتی..

نمایش سریع

لیوان مسی (کد2)

(0)
45,000تومان

لیوان مسی (کد2) محصولی از جنس مس درجه یک و باکیفیت بوده که شما دوستان می توانید آن را از طریق سایت مسوار خریداری نموده و درب منزل خود تحویل بگیرید.لیوان مسی (کد2) دارای خواص مختلفی من جمله خواصی چون موارد ذیل هستند:·         ضدمیکروبی·         ضد سرطان·&..

نمایش سریع

لیوان مسی (کد3)-با دسته برنجی

(0)
70,000تومان

لیوان مسی (کد3) کیفیت آب را بالا مب برد و همانطور که از نامش بر می آید از جنس مس با کیفیت می باشد.لیوان مسی (کد3) را می توانید از همینجا اینترنتی سفارش داده و به راحتی درب منزل خود تحویل بگیرید.مس از مواد معدنی کمیاب ضروری بدن بوده و برای سلامت بدن بسیار حیاتی است.تمام ظرف های مسی دارای خواص مفیدی چون موارد ذیل هستند:·  &n..

نمایش سریع

لیوان مسی (کد4)

(0)
45,000تومان

لیوان مسی (کد4) به جهت جنس مسی ای که دارد از مفید ترین ظروف توصیه شده برای نوشیدن آب می باشد. این محصول باکیفیت را میتوانید آنلاین سفارش داده و در سریع ترین زمان درب منزل خود تحویل بگیرید.لیوان مسی (کد4) همانطور که از نامش پیداست از جنس مس بوده و بهتر است به مدت تقریبا 10 ساعت آب را در لیوان مسی نگه دارید و سپس آن را نوش جان فرمایید...

نمایش سریع

لیوان مسی(کد6)

(0)
45,000تومان

..

نمایش سریع

پارچ برنجی سایز بزرگ

(0)
170,000تومان

پارچ برنجی محصولی پرطرفدار در بین افردی است که تمایل دارند آب را در ظروف پرخاصیت مسی نوش جان بفرمایند. به همین دلیل شما عزیزان در هر کجای ایران می توانید به راحتی از طریق اینترنتی این پارچ را سفارش داده و در کوتاه ترین زمان درب منزل خود تحویل بگیرید. پارچ برنجی همانطور که از نامش پیداست از جنس برنج مرغوب و آلیاژ بالاست.می توان آن ..

نمایش سریع
نمایش سریع

پارچ قلمکاری آنتیک برنجی

(0)
200,000تومان

پارچ قلمکاری آنتیک برنجی محصولی پرطرفدار در بین افردی است که تمایل دارند آب را در ظروف پرخاصیت برنج نوش جان بفرمایند. به همین دلیل شما عزیزان در هر کجای ایران می توانید به راحتی از طریق اینترنتی این پارچ را سفارش داده و در کوتاه ترین زمان درب منزل خود تحویل بگیرید. پارچ قلمکاری آنتیک برنجی همانطور که از نامش پیداست از جن..

نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)